Poradnik modowy stylowej mamy

Najmodniejsza ultra fioletowa sukienka karnawałowa - kolory Pantone 2018

W czym szaleć w tegorocznym karnawale? Fason, długość,  tkanina, dodatki - wszystko jest ważne. Równie ważne jak najmodniejszy kolor tego rok. Czyli słówko na temat fioletowej sukienki.

Przeczytaj więcej

Sylwetka Y, czyli szerokie ramiona - jak się ubrać?

Hiszpański dekolt dla Pani Trójkąt? Latem wszystko jest możliwe. Główną cechą sylwetki tego typu są szerokie ramiona - jak się ubrać by mimo wszystko wyglądać zniewalająco? Żeby dowiedzieć się jak zamienić mankamenty Twojej sylwetki na walory,  przeczytaj kolejną część z cyklu naszego modowego poradnika.

Przeczytaj więcej

Szerokie biodra. Jaka sukienka bluzka czy spodnie będą odpowiednie dla figury gruszki.

Smakowita, krągła gruszka. Nasz cykl poświęcony typom damskich sylwetek zaczniemy właśnie od Pani Gruszki. Skupimy się na szerokich biodrach a dokładnie na ich minusach i plusach. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej

Jak się ubrać stosownie do typu figury i okazji.


Jabłko czy gruszka, czyli jak prawidłowo określić typ figury i umiejętnie dobrać do niej strój. Zapraszamy na cykl, w którym pokrótce przedstawimy główne typy damskiej sylwetki i dedykowane dla niej wskazówki jak się ubrać żeby maskować mankamenty i podkreślać atuty sylwetki. Jakie fasony i kolory będą dobre, dla danego typu sylwetki, a jakich należy unikać jak ognia.  Zapraszamy do lektury i mamy nadzieję, że pozwoli Wam ona odpowiedzieć sobie na pytanie: jak się ubrać?

Przeczytaj więcej

Zapisz się na newsletterh4>

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email