Najmodniejsza ultra fioletowa sukienka karnawałowa - kolory Pantone 2018

Po szaleństwach sylwestrowej nocy pora pełną piersią wejść w czas karnawału, czyli mniejszych lub większych imprez czy bali. Karnawał to świetna okazja do dobrej zabawy w gronie przyjaciół.  Aby maksymalnie wykorzystać ten czas, musimy czuć się atrakcyjnie i swobodnie. A wiadomo, że jak impreza, to sukienka, czyli podkreślający walory symbol kobiecości. Powiem więcej - to fioletowa sukienka!

Tak, tak, w tym sezonie bowiem królować ma Ultra Violet. Kolor, który zdaniem Pantone, globalnego guru do spraw kolorów, symbolizuje oryginalność, pomysłowość i progresywne myślenie. Czyż nie tego właśnie nam potrzeba? Żeby czuć się dobrze samym ze sobą i podczas wielkiego wyjścia i na co dzień? ;)

Jeśli karnawał, to oczywiście wszelkiego rodzaju połyskujące, złote i srebrne aplikacje począwszy od akcentów biżuteryjnych po cekiny, które mogą pokrywać nawet w całości naszą kreację. To też wszelkie fasony z falbankami, które już od pewnego czasu dominują na listach trendów. Karnawał, to również doskonała okazja by postawić na  odważniejszą stylizację odkrywającą ramiona, plecy czy nogi. To okazja do modowych eksperymentów, które zapadną wszystkich w pamięci.

Wszystko jednak zależy od charakteru imprezy, na którą się wybieramy. To on powinien determinować wybór naszej kreacji. Na dużym, zasiadanym balu z muzyką na żywo z pewnością lepiej się sprawdzi  klasyczna balowa kreacja, niż ekstrawagancka stylizacja stosowana na gorączkę sobotniej nocy w klubie. Kryterium miejsca przy wyborze sukienki pozwoli nam uniknąć wpadki, a przede wszystkim zagwarantuje poczucie komfortu i dobrą zabawę.

Bez względu na to, jaką sukienkę wybierzemy na tegoroczny karnawał, na pewno będziemy na topie, jeśli będzie to fioletowa sukienka.

fioletowa sukienka, na wiosnę, karnawał, the same, pantone 2018, ultraviolet

I choć wybór odpowiedniego fasonu jest szalenie istotny z powodu nie tyle mody, co naszych osobistych preferencji, uwarunkowań sylwetki czy miejsca imprezy, to bez dwóch zdań wykażemy się znajomością najświeższych trendów w modzie, gdy naszym typem stanie się fioletowa sukienka.

Według Pantone, Ultra Fiolet jest kolorem złożonym. Przywołującym na myśl tajemnice kosmosu, dającym przedsmak tego, co znajduje się przed ludzkością i symbolizującym wszechświat z jego nieograniczonymi możliwościami. Niech te nieograniczone możliwości roztaczają się przed nami w karnawale i przez cały rok - czy to w fioletowej sukience,  czy też bez :)

The Same

Zapisz się na newsletterh4>

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email