O nas

Każda dziewczynka marzy by być jak mama i za pomocą stroju, biżuterii czy makijażu próbuje się do niej upodobnić. Dlatego stworzyłyśmy markę, która ułatwia to zadanie.

...bo mama i córka są The Same

W The Same projektujemy ubrania dla nowoczesnych pewnych siebie kobiet i ich miniaturowe wersje dla małych dziewczynek. Proponujemy takie same ubrania dla mamy i córeczki w rozmiarach od 1 roku do wieku dorosłego. Ideą firmy jest urealnienie wizji stroju niebanalnego i jednocześnie funkcjonalnego, a dodatkowo stosownego zarówno dla dorosłej kobiety, jak i małej elegantki.

Rzeczy, które Państwu oferujemy wyróżnia oryginalność, różnorodność barw i wzorów, dobra jakość tkanin pochodzących z Polski, Włoch i Brazylii oraz wygoda w zakładaniu i noszeniu.

...bez guzików bez suwaków bez ograniczeń

Cechą charakterystyczną naszych produktów jest brak suwaków, guzików i innych elementów utrudniających cieszenie się modą zwłaszcza małym klientkom. Zostały one zastąpione wygodnymi gumkami i ściągaczami. Zdecydowanie większa część ubrań jest luźna i obszerna, dedykowana również dla kobiet ciężarnych.

...elegancja funkcjonalność komfort

Nasze propozycje są pomyślane w sposób, który pozwala dziecku korzystać z nich co najmniej 2 sezony – ubranie rośnie z dzieckiem.

Również jesteśmy mamami, dlatego proponujemy to, czego naszym zdaniem na polskim rynku odzieżowym brakuje, czyli  ponadczasowe, klasyczne i eleganckie formy połączone z wygodą i funkcjonalnością, odpowiednie na wiele okazji. Takie, w których czujesz się i wyglądasz świetnie.

...polskie projekty polskie wykonanie polska jakość

Dzięki produkcji i kupowaniu produktów polskich marek rozwija się nasza rodzima gospodarka i przemysł. A polski przemysł włókienniczy i kreatywność polskiej mody znane są i cenione na całym świecie. Wszystkie projekty The Same są naszymi autorskimi pomysłami i realizowane są w polskich szwalniach i kameralnych zakładach krawieckich wspierając lokalnych producentów.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje sprostają również Twoim wymaganiom i na stałe zadomowią w Twojej szafie.
Dziękujemy za zainteresowanie i życzymy udanych zakupów.


The Same


Zapisz się na newsletterh4>

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email