Zwroty i reklamacje

W sklepie The Same masz 14 dni na zwrot produktów z jakiegokolwiek powodu :)
Zwrot reklamacja czy wymiana najlepiej gdy jest zgłoszona jak najszybciej na adres email: [email protected], jednak nie później niż w przeciągu 14 dni od daty doręczenia zamówienia do Państwa. Zwrotom podlegają wyłącznie artykuły nie noszące śladów użytkowania.

W tytule wiadomości e-mail prosimy napisać ZWROT lub WYMIANA i nr zamówienia. W treści opisać problem i podać przyczynę zwrotu oraz dane do kontaktu. Na każdą wiadomość odpowiemy maksymalnie w przeciągu 3 dni. Prosimy o niezwłoczne przesłanie rzeczy na poniższy adres.

The Same - mom & child wear 
MBA Maciej Kowalczyk
ul. Księżycowa 3/34
01-934 Warszawa

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu (fakturę VAT lub paragon), który otrzymaliście Państwo w paczce wraz z produktami The Same. Bez załączonego dowodu zakupu nie możemy przyjąć zwrotu. Wypłatę zwrotu pomniejszonego o koszt dostawy dokonujemy w terminie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania przesyłki i przy użyciu tego samego rodzaju płatności, jaki został użyty przy zakupie. 

Zgodnie z prawem, w przypadku zamówień indywidualnych, produkty stworzone według Państwa specyfikacji, nie podlegają zwrotom.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego.
Życzymy udanych i przemyślanych zakupów :-)

Zespół The Same

Zapisz się na newsletterh4>

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email